Daces Melbārdes mājaslapa

Aicināti pieteikties uz tiešsaistes semināru ciklu, kas Latvijas pašvaldībām palīdzēs sagatavot pieteikumu Eiropas kultūras galvaspilsētas statusam

2020. gada 26. oktobris ,

2020.gada 29.oktobrī norisināsies pirmais tiešsaistes seminārs, kas būs veltīts vienai no Eiropas kultūras galvaspilsētas tēmām – sabiedrības līdzdalībai, kam ir būtiska nozīme pieteikuma koncepcijas veidošanā, programmas izstrādē, programmas ideju izplatīšanā un praktiskajā ieviešanā. Šis semināra cikls sniegs atbalstu Latvijas pašvaldībām, kas gatavo pirmās kārtas ieteikumus  Eiropas kultūras galvaspilsētas titulam 2027. gadā. Vienlaikus tie ir noderīgi visiem, kuri vēlas gūt informāciju par mūsdienīgu un ilgtspējīgu pilsētu kultūras attīstības plānošanu.

Pirmais tiešsaistes seminārs notiks š.g. 29. oktobrī no plkst. 10:00 līdz 12:30 par tēmu “Koprade: idejas interaktīvai sadarbībai ar iedzīvotājiem, iesaistot kultūrvides veidošanā un kultūras piedāvājumu tapšanā”, ko vadīs inovāciju eksperte un lektore, biedrības “Zinis” valdes locekli Vita Brakovska. Semināru atklās Eiropas Parlamenta Kultūras un izglītības komitejas priekšsēdētājas vietniece un deputāte Dace Melbārde.

Ņemot vērā, ka seminārs notiks attālināti, Latvijas pašvaldības tiek aicinātas pašvaldības darbiniekus reģistrēt līdz š.g. 28.oktobrim, sazinoties ar pasākuma rīkotājiem info@culturelab.lv, tālrunis: +371 26596186.

Tiešsaistes semināru cikls “Nākotnes radošās pilsētas” turpina Eiropas Parlamenta deputātes Daces Melbārdes, domnīcas “CultureLab” un biedrības "ArtCēsis" rīkoto informatīvo un izglītojošo sēriju, kuras mērķis ir veicināt Latvijas pilsētu iesaisti atlasē par Eiropas kultūras galvaspilsētas godu ar konkurētspējīgiem pieteikumiem. Plānots, ka semināri norisināsies arī 2021. gadā.